Про автоцентр

ПРАТ "Херсон-Авто" засноване на базі  державного автосервісного підприємства «Укрглававтотехобслуговування», організованого в 1972 році.

Головним напрямком діяльності підприємства є продаж і технічне обслуговування автомобілів, ремонт і відновлювальні роботи а/м, торгівля запасними частинами.

ПРАТ "Херсон-Авто" входить до складу Корпорації "УкрАвто" - лідера українського автомобільного ринку, найбільшого виробника автомобілів (єдиного, який володіє технологією повного цикла виробництва), найбільшого дистриб'ютора і постачальника сервісних послуг в Україні.

Підприємство "Херсон-Авто" представляє на автомобільному ринку Херсона і Херсонської області легкові автомобілі брендів Mercedes-Benz, KIA, Chery, ЗАЗ.

 

Підприємство "Херсон-Авто" представляє на автомобільному ринку Херсона та Херсонської області легкові автомобілі брендів Mercedes-Benz, KIA, Chevrolet, Chery, ЗАЗ.

У 2008 році було відкрито салон Chevrolet за адресою м.Херсон, Миколаївське шосе 5-й км.

З 2009 року "Херсон-Авто" є офіційним корпоративним дилером з реалізації і обслуговування автомобілів KIA.

У 2019 році було відкрито салон Mercedes-Benz за адресою м.Херсон, Миколаївське шосе 5-й км.

Сервісний центр «Херсон-Авто» - це сучасне обладнання, кваліфікований персонал, наявність необхідних оригінальних запчастин і грамотна робота співробітників. Станція техобслуговування проводить повний комплекс автосервісних послуг як легкових так і вантажних автомобілів, крім того проводить відновлювальні роботи.

Відділ з питань торгівлі запчастинами надає весь асортимент оригінальних запчастин і масел, поставка яких здійснюється безпосередньо від виробників.

Піклуючись про рівень кваліфікації персоналу, ПРАТ "Херсон-Авто" регулярно направляє своїх фахівців на тренінги та семінари, а також на спеціалізовані курси, пов'язані з облаштуванням, функціонуванням і обслуговуванням додаткового устаткування, яке пропонується підприємством.

Приходьте до нас і ми надамо Вам широкий асортимент автомобілів в будь-якій кольоровій гаммі і будь-якій комплектації з передпродажною підготовкою і післягарантійним обслуговуванням

Ласкаво просимо!