Про автоцентр

Автосервісний центр «Херсон-АВТО» один з найбільших і найдосвідченіших операторів ринку нових автомобілів і постачальник послуг з ремонту та обслуговування автомобілів в Херсонській області. Широкий вибір варіантів нових автомобілів, оснащеність всім необхідним для виконання ремонту будь-якої складності і приналежність до Української Автомобільної Корпорації - гарантія високого рівня якості для наших клієнтів.

«ХЕРСОН-АВТО» ЦЕ:
ОФІЦІЙНИЙ MERCEDES-BENZ:

Вибираючи німецький преміум немає місця компромісам, і слоган «Краще або нічого» підтверджує це. Ми подбали, щоб придбання нового Mercedes-Benz було комфортним і приємним. В автосервісному центрі «Херсон-АВТО» представлено актуальний модельний ряд, починаючи A-Class і до флагманських GLS і S-Class. Приходьте і оцініть всі переваги офіційного дилера Mercedes-Benz!

ОФІЦІЙНИЙ ДИЛЕР KIA:

Автомобілі KIA заслужено користуються високим попитом в Україні, багато в чому, завдяки одному з кращих поєднань ціни і якості. Автосервісний центр «Херсон-АВТО» в статусі офіційного дилера південнокорейського автовиробника пропонує моделі на будь-який смак: субкомпактний хетчбек Picanto, сімейство RIO - хетчбек, седан і кросовер X, новий ceed - хетчбек, універсал і елегантний shooting brake, і звичайно ж кросовер - KIA Stonic і бестселер KIA Sportage.

КРОСОВЕРИ CHERY І JETOUR:

Не найкращі дороги зумовлюють високу популярність в Україні саме кросоверів. Бренди Chery і Jetour пропонують відразу шість варіантів, від «стартового» Chery Tiggo-2, до середньорозмірних Chery Tiggo-8 і Jetour X70. Рівень якості матеріалів обробки і комплектуючих, дизайн екстер'єру та інтер'єру, кліренс, і звичайно ж, прийнятні ціни! Вам достатньо просто зупинити свій вибір на одній з моделей, а наші консультанти підберуть ідеальний варіант комплектації саме під Ваш бюджет!

АВТОБУСИ ZAZ:

Автосервісний центр «Херсон-АВТО» пропонує не тільки легкові автомобілі. Якщо Ваш бізнес пов'язаний з пасажирськими перевезеннями зверніть увагу на автобусну техніку виробництва Запорізького Автомобілебудівного Заводу. Для роботи на приміських та міських маршрутах хорошим варіантом буде автобус малого класу ZAZ A08, який також доступний і в модифікації «шкільний». Якщо ж необхідно обслуговувати міські маршрути - Ваш вибір - автобус середнього класу - ZAZ A10, які вже успішно експлуатуються в країнах ЄС.

ТРАКТОРА LS:

Тракторна техніка південнокорейського виробника LS Tractor не перший рік використовується нашими клієнтами в агрогосподарствах різних масштабів. Саме тому що в модельному ряду є варіанти, які відрізняються продуктивністю і передбачені для роботи з широким набором навісного обладнання, Ви зможете підібрати трактор, який буде оптимально підходити під Ваші задачі. До речі, тракторна техніка LS в Південній Кореї закуповується на державному рівні, що підтверджує її якість!

ОФІЦІЙНЕ СЕРВІСНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ:

Автомобілі вже давно перетворилися із засобу пересування в складний пристрій з електронним обладнанням, яке керує всіма системами. Саме тому в автосервісному центрі «Херсон-АВТО» є все необхідне для кваліфікованого і якісного ремонту та обслуговування Вашого автомобіля. Оснащення і інструменти відповідають жорстким вимогам автовиробників, а співробітники мають доступ до актуальних баз даних і підтримують постійний зв'язок з заводами, в процесі здійснення ремонту та обслуговування Вашого легкового або вантажного автомобіля.

ОРИГІНАЛЬНІ ЗАПАСНІ ЧАСТИНИ:

Експерименти з запасними частинами не завжди гарантують очікуваний результат, тому в процесі обслуговування та ремонту автомобілів «Херсон-АВТО» використовує тільки оригінальні запасні частини і витратні матеріали. Всі комплектуючі, що встановлюються на Ваш автомобіль, мають сертифікати відповідності автовиробників, і на кожну запасну частину надається гарантія. Завдяки широкому асортименту оригінальних запчастин і олив, поставка яких здійснюється безпосередньо від виробників, Ви застраховані від неприємних сюрпризів.

МИ НЕ СТОЇМО НА МІСЦІ:

Конструкція автомобіля постійно ускладнюється, і фахівці повинні весь час вдосконалювати рівень своєї  підготовки. Автосервісний центр «Херсон-АВТО» регулярно направляє своїх співробітників на навчання з будови нових моделей автомобілів, а також на спеціалізовані курси, пов'язані з появою інноваційних сисем, функціонуванням та обслуговуванням додаткового обладнання. Не ризикуйте у виборі автосервісного центру, довіртеся професіоналам!