Новини
15.12.2014

Новий KIA Sorento нагороджений сертифікатом TUV Nord за екологічність!

Лідер в області незалежних служб технічного контролю, компанія TÜV Nord нагородила кросовер KIA Sorento сертифікатом TÜV Nord Life Cycle Assessment (LCA) за відповідність «екологічно чистому життєвому циклу» ISO 14040.

11.12.2014

Світові продажі КІА зросли на 8%!

Корпорація KIA Motors оголосила дані глобальних продажів автомобілів за листопад 2014 року. Загальний обсяг продажів склав 257 487 автомобілів, що на 8,1% більше, ніж за аналогічний період минулого року.

10.12.2014

ЗАЗимуємо разом. Салони ЗАЗ гостинно запрошують.

Автомобілі ЗАЗ, що реалізовуються через дилерську мережу компанії «АвтоЗАЗ-Сервіс», як і раніше, бажані для більшості українських автолюбителів, що вибирають собі перший автомобіль. Бренд ЗАЗ улюблений та вшанований дійсними поціновувачами марки, а сотні тисяч автомобілів, що продані за останнє десятиліття, – підтвердження прихильності до бренду в Україні.

10.12.2014

TOP GEAR MAGAZINE AWARDS: CORVETTE Z06 УДОСТОЄНИЙ ТИТУЛУ MUSCLE CAR 2014

За версією самого Джеремі Кларксона Corvette Stingray є для нього особисто автомобілем року

05.12.2014

СИСТЕМА КОНТРОЛЮ СЛІПИХ ЗОН OPEL ВІДЗНАЧЕНА НАГОРОДОЮ EURO NCAP ADVANCED

• Відзначена нагородами інноваційна система активної безпеки Opel: Side Blind Spot Alert (SBSA) • Ризик при перестроюваннях: близько десяти відсотків усіх серйозних ДТП в Європі відбувається при зміні смуги руху • Від ADAM до Zafira: система контролю сліпих зон доступна для шести моделей Opel • Цільове призначення: зниження ймовірності зіткнення і забезпечення високого рівня безпеки