Про компанію

ПАТ "Херсон-Авто" засноване на базі  державного автосервісного підприємства «Укрглававтотехобслуговування», організованого в 1972 році.

 На сьогоднішній день ПАТ "Херсон-Авто" - це 2 філії в м.Херсоні. 

Головним напрямком діяльності підприємства є продаж і технічне обслуговування автомобілів, ремонт і відновлювальні роботи а/м, торгівля запасними частинами.

ПАТ "Херсон-Авто" входить до складу Корпорації "УкрАвто" - лідера українського автомобільного ринку, найбільшого виробника автомобілів (єдиного, який володіє технологією повного цикла виробництва), найбільшого дистриб'ютора і постачальника сервісних послуг в Україні.

Підприємство "Херсон-Авто" представляє на автомобільному ринку Херсона і Херсонської області легкові автомобілі брендів KIA, Chery, ЗАЗ.

В 2008 році було відкрито два салони.    

Наразі салон "Херсон-Авто" працює за адресою: м.Херсон, Миколаївське шосе 5-й км. 

Сервісний центр "Херсон-Авто" - це сучасне устаткування, кваліфікований персонал, наявність необхідних оригінальних запчастин і фахова робота співробітників. Станція техобслуговування виконує повний комплекс автосервісних  послуг як легкових так і вантажних автомобілів, крім того проводить відновлювальні роботи. Відділ з торгівлі запчастинами надає весь асортимент оригінальних запчастин і масел, постачання яких здійснюється безпосередньо від виробників.

Піклуючись про рівень кваліфікації персоналу, ПАТ "Херсон-Авто" регулярно направляє своїх фахівців на тренінги та семінари, а також на спеціалізовані курси, пов'язані з облаштуванням, функціонуванням і обслуговуванням додаткового устаткування, яке пропонується підприємством.

Приходьте до нас і ми надамо Вам широкий асортимент автомобілів в будь-якій кольоровій гаммі і будь-якій комплектації з передпродажною підготовкою і післягарантійним обслуговуванням

 

Ласкаво просимо!